Egzaminy FCE, CAE, TELC

FCE

Adresowany głównie do osób, które ukończyły kurs z podręczników Direct Method for English i nie tylko. Kurs FCEKurs prowadzony jest metodą komunikacyjną. Zawiera powtórkę z gramatyki, rozwiązywanie testów egzaminacyjnych (z lat poprzednich), słuchanie, ćwiczenie części ustnej, a także naukę wykonywania prac pisemnych. Kurs ma na celu nie tylko utrwalenie wiedzy z języka angielskiego, ale również zapoznanie słuchacza z technikami i samą formą egzaminu. Formalności związane z rejestracją na egzamin załatwia szkoła. Certyfikat uzyskany po zdanym egzaminie jest ważny bezterminowo w Polsce i na całym świecie.

Rejestracja na przygotowanie do egzaminów !

CAE

Jest kierowany przede wszystkim do osób, które chcą kontynuować naukę języka angielskiego po zdaniu egzaminu FCE i nie tylko. Kurs prowadzony jest metodą tradycyjną. Po zakończeniu pracy z podręcznikiem, na około 3 miesiące przed egzaminem, przystępujemy do rozwiązywania testów egzaminacyjnych (reading, use of English, listening), regularnego pisania wypracowań oraz ćwiczenia części ustnej. Formalności związane z rejestracją na egzamin załatwia szkoła. Certyfikat uzyskany po zdanym egzaminie jest ważny bezterminowo w Polsce i na całym świecie.

TELC

Egzamin skierowany jest dla każdego, kto potrzebuje międzynarodowego dokumentu stwierdzającego stopień znajomości języka angielskiego powszechnie uznawanego w krajach Unii Europejskiej.

 

Tagi: CAE, Egzamin, FCE, TELC