Język hiszpański – Español Directo

Español Directo to nauka języka hiszpańskiego za pomocą Metody Bezpośredniej. Nauczą się Państwo języka hiszpańskiego szybko i skutecznie.
Metoda ta, uczy w czterokrotnie krótszym czasie, niż jest to możliwe przy stosowaniu konwencjonalnego nauczania, ponieważ SŁUCHACZ w trakcie zajęć SŁUCHA I MÓWI CZTEROKROTNIE WIĘCEJ. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze, czyli:

  • Mówienie
  • Rozumienie ze słuchu

Espanol Directo

Bardzo ważnym elementem tej metody są częste powtórki materiału w czasie zajęć. Dzięki temu, zostaje on w pamięci mimowolnie. Nie zadajemy zadań domowych!

Zapisz się na kurs Español Directo !

Często trudna gramatyka języka hiszpańskiego przedstawiona jest w jasny i przystępny sposób. Wychodzimy z założenia, że gramatyka choć ważna, nie jest najważniejsza! Uczymy się jej niejako „przy okazji” ale za to SKUTECZNIE.

Español Directo to:

  • Nowoczesne słownictwo i ciekawe pytania
  • Przystępna gramatyka
  • Praktyczne dialogi
Poza skuteczną komunikacją metoda Español Directo umożliwia szybkie przygotowanie się do egzaminów DELE - Diplomas de Espanol como Lengua Extranjera oraz przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego.
Tagi: Espanol Directo, Hiszpański 4 razy szybciej, Hiszpański metodą bezpośrednią, Hiszpański Trzebinia, Kurs hiszpańskiego, Nauka hiszpańskiego