Kursy dla najmłodszych

Talking Kids - Angielski dla dzieci

Metoda Talking kids opracowana została przez zespół polskich i angielskich doświadczonych nauczycieli przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin zajmujących się nauczaniem dzieci. Wykorzystane zostały najbardziej efektywne techniki nauczania dorosłych i dzieci. Słownictwo i materiał gramatyczny dobrany i ułożony jest zgodnie ze standardami promowanymi przez Cambridge University Examination Syndicate.

Angielski dla dzieci

Nowy materiał, słówka i struktury gramatyczne, są wprowadzane w małych partiach, jeśli się tylko da poprzez kontekst ich użycia, przy wykorzystaniu obrazków bądź ruchów lektora. Żywe tempo sprawia, że dzieci dosyć długo są w stanie aktywnie uczestniczyć w tego rodzaju ćwiczeniach. Gdy jednak nauczyciel zauważa spadek koncentracji reaguje poprzez wprowadzenie do lekcji elementu zabawy językowej specjalnie w tym celu przygotowanej i związanej z wprowadzanym materiałem językowym. U starszych dzieci dodatkowo wprowadzane są ćwiczenia czytania i pisania. Przerobiony ustnie materiał jest po pewnym czasie czytany przez dzieci, a jeszcze później pisownia ćwiczona jest przez krótkie dyktanda.

Rejestracja na kurs !

Organizacja zajęć:

  • 2 razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej
  • Grupa standardowa od 5 do 8 osób maksymalnie
  • Zajęcia trwają od września do czerwca

Strona domowa projektu Talking Kids

Paker - Techniki Pamięciowe

Kurs technik pamięciowych

To nowatorski sposób wykorzystywania technik pamięciowych dostosowany do odpowiedniego poziomu dzieci, przydatny w szkole i w codziennej wiedzy ogólnej. Uczymy się więc zapamiętywać słowa obce, pojęcia, imona i nazwiska wielkich Polaków, daty szczególnych wydarzeń. Rozwijamy twórcze myślenie poprzez sporządzanie map pamięci oraz ćwiczenia rozwijające pamięć. Paker to mistrz pamięci , wzór ambicji, nauczyciel kreatywności, pracy z entuzjazmem, czarodziej zmieniający naukę w rozrywkę.

Robusiowa Ortografia

Ortografia dla dzieci

Kurs przeznaczony dla dzieci mających problem z poprawną pisownią słów zawierających trudności ortograficzne. Nowatorskie metody dają zaskakująco szybkie efekty. Wszystko to sprawia, że skuteczna metoda nauki ortografii jest zarazem fascynującą przygodą i świetną zabawą. Piątkowe oceny uzyskiwane przez naszych podopiecznych dowodzą , że KAŻDY może zapamiętać pisownię trudnych słów i opanować reguły ortograficzne.

Organizacja zajęć:

  • Zajęcia 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (godzina lekcyjna trwa 50 minut)
  • Czas trwania kursu 3 miesiące - 12 dwugodzinnych spotkań
  • Grupy od 5-8 osób
  • Naszym partnerem jest Park Wiedzy, zielona enklawa, w której w miłej, rodzinnej atmosferze poznasz tajniki szybkiego i efektywnego uczenia się.

Zobacz jak wyglądają zajęcia !

Tagi: Angielski dla dzieci, Kursy dla dzieci, metody pamięciowe, metody pracy z dziećmi, nauka ortografii, ortografia dla dzieci, poprawna pisownia, praca z dziećmi, Talking Kids, twórcze myślenie